czwartek, 25 maja 2017

Konkurs i garść informacji

Witam.

Mam dla Was kilka informacji.
1. Demony biorą udział w jubileuszowej edycji konkursu na blog miesiąca na stronie Katalog Granger. Zostawiam Wam link i zachęcam do głosowania na swojego faworyta


2. Długo się nad tym zastanawiałam, ale jednak decyzja zapadła. Może już zauważyliście, ale od dzisiaj nie ma LaFinDeLaVie HarryPotter, a pojawiła się Lafann. Wiem, że większość i tak będzie mnie znała z pierwszego pseudonimu, ale ja potrzebowałam tej zmiany, nie będę się zagłębiać dlaczego, bo znowu wyjdzie, że się za bardzo rozgaduje o sobie.
3. Upominano mnie o zaktualizowanie zakładki z datą publikacji kolejnego rozdziału i w końcu to zrobiłam, choć nie wiem, czy jest to w dalszym ciągu satysfakcjonujące, ponieważ termin jest mało konkretny. Nie mniej jednak na ten moment jestem Wam w stanie powiedzieć właśnie tyle. Nie chcę składać obietnic, których nie dotrzymam, dlatego wygląda to tak, a nie inaczej. Nie mniej jednak, kiedy już będę wiedziała coś więcej, natychmiast Was poinformuję.

Lafann

5 komentarzy:

 1. Trzymamy za Ciebie kciuki w konkursie <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy nowa nazwa oznacza ,że będziesz pisała też ff o innych książkach ? :) Trzymam kciuki za konkurs ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, zostaję przy Dramione. Jeśli kiedyś będę pisać coś innego, będzie to moja książka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miejmy nadzieję, że wygrasz konkurs ♡ Trzymam kciuki ^^
  ~ Esperence

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj,
  Kocham wracać do twoich historii - pierwszą czytałam już chyba z dziesiątki razy,czekając na nowy rozdział w tej historii powracam na sam początek na okrągło.
  Nie mogę uwierzyć że ta historia za niedługo będzie miała już 3 lata ! Pamiętam jakby to było wczoraj kiedy dodałas prolog "Opętanych..." ; byłam wtedy na wczasach w górach i siedząc na schodach łapałam zasięg oraz błagałam żeby internet mnie nie zawiódł i pozwolił mi do końca doczytać (co się na szczęście spełniło). Codziennie wchodziłam i z dzikim podnieceniem ( które zostało mi do tej pory ) wyczekiwałam ma nowy rozdział , kiedy się pojawiał czytałam go z wypiekami na twarzy (które cały czas się ukazują przy każdym rozdziale). Chce ci życzyć dużo weny i siły na kolejne rozdziały. Wyczekuję gorąco na nową część.
  Pozdrawiam xoxo
  Jane🌌

  OdpowiedzUsuń