wtorek, 28 lipca 2015

Laf na facebooku!

Witam :)

Jak głosi tytuł postu można mnie teraz znaleźć również na facebook’u. Uznałyśmy z przyjaciółką, że tam mnie jeszcze nie było, więc w sumie czemu nie. Sama nie wiem, co będzie się tam pojawiać. Jakieś zdjęcia, może fragmenty rozdziałów. Generalnie się zobaczy. Może wy macie jakieś propozycje, co chcielibyście, aby się tam znalazło. Chętnie poznam wasze oczekiwania, co do tej strony, więc że tak powiem walcie śmiało.
Nie przedłużając, zapraszam!Pozdrawiamy A i K♥

10 komentarzy:

 1. Hej.
  Chciałabym Ci zgłosić plagiat. Niestety..
  Magda Black z bloga zkazana01.blogspot.com skopiowała z TWOJEGO bloga TWÓJ pomysł o Hermionie, która włada żywiołem, tylko, że w jej blogu Hermiona włada ziemią
  ( przeczytaj sobie rozdział 9). Tak więc nie wiem co zamierzasz z tym zrobić po prostu chciałam, abyś wiedziała, że taka sytuacja ma miejsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę znaleźć tego bloga. Wyskakuje mi, że nie istnieje, więc nie mam jak tego sprawdzić. Jeśli byś mogła to podaj mi proszę konkretny link np do tego dziewiątego rozdziału.

   Usuń
  2. Chyba chodzi o link: zakazana01.blogspot.com, a nie zkazana. :P

   Usuń
  3. Tak, teraz już udało mi się dotrzeć do tego bloga, ale na szczęście to fałszywy alarm.

   Usuń
 2. Polubiłam :D Oczywiście możesz też tam informować o rozdziałach i być może poszerzyć grono odbiorców :D Ja cierpliwie czekam na nowy i mam nadzieję, że nawet jak skończysz to opowiadanie to znajdziesz mnóstwo pomysłów na jakieś kolejne :). Z tego co chyba dobrze pamiętam to wstawiasz czasem zdjęcia "stylówek" więc jak będzie odpowiednia okazja to możesz zrobić coś w rodzaju głosowania np co wg nas powinna mieć ubrane Hermiona ;p Ale o preferencje treści nie pytaj nigdy proszę, bo wszystko straci swój urok!

  OdpowiedzUsuń
 3. Polubiłam :D

  Nowa fanka Huldranata ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! czytam tego bloga od samego początku, ale jeszcze nigdy nie komentował, więc chciałam podziękować za to wszystko 💜 Ta historia troszkę zmieniła moje życie :oo

  OdpowiedzUsuń
 5. No i gdzie ten nowy rozdzial ? 😢

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dodanie go mam jeszcze jakieś jedenaście godzin.

   Usuń
 6. Polubiłam :) i czekam na nowy rozdział! :)
  ~ Benefactor.

  OdpowiedzUsuń